Jsme tu pro všechny, kteří mají nějaká trápení se svými dětmi. Třeba jsme to právě my, kdo Vám může pomoci.

oživení

Stacks Image 14589

Napište mi

Zdravím Vás

Jmenuji se Zuzana Kukačová. Vystudovala jsem magisterskou jednooborovou psychologii na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity a Učitelství pro druhý stupeň ZŠ na Pedagogické fakultě MU v Brně. Poté jsem dva roky pracovala na dětské psychiatrii jako psycholog ve zdravotnictví. V současné době jsem zařazena do předatestačního vzdělávání a pravidelně podstupuji systematickou supervizi. Absolvovala jsem řadu odborných seminářů (ADHD, Specifické poruchy učení, Postraumatická stresová porucha apod.) a kurzů (Kurz v ROR metodě, Wechslerovy škály, Sociálně psychologický výcvik ve skupině atd.)

Nabízím pomoc

Ve spolupráci s MaDC Mufík Vám nabízím pomoc v poradenské oblasti. Specializuji se především na práci s dětmi. Možná máte doma nějaké problémy, Vaše dítě doma „zlobí“, je neposedné, úzkostné, špatně spí, nerozumí si se sourozencem, má problémy ve škole/školce. Nacházíte se v situaci, kdy Vaše dosavadní výchovné postupy selhávají?

Jsem tu pro Vás

Ráda bych Vám touto cestou nabídla pomoc a podporu. Případně můžeme společně nalézt vhodné postupy a přístupy k Vašemu problému. Možná máte jen pocit, že si potřebujete porovnat myšlenky ohledně Vaší rodiny (komunikace, výchovné styly apod.). Bude mi ctí stát na Vaší straně...Nezůstávejte s Vaším problémem sami a nebojte se přijít…

Kontaktujte mě, prosím. Stačí kliknout na zelený knoflík pod tímto textem.:)
Mgr. Zuzana Kukačová

 • Kontakt
  Open or Close
  MADC Mufík
  Špitálská 284/1
  390 01 Tábor
  č.ú.: 2100190533/2010
  Mgr. Karolina Mairychová
  (+420) 728 060 015
  (+420) 722 723 984
  madc.mufik@seznam.cz

oživení

Líbíme se Vám? Dejte o nás vědět i ostatním.:o)